İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dergiler

  • Çalıştayda sunulan çalışmalar kongrenin sunduğu yayın imkanlarından faydalanabilir.
  • Çalıştayda sunulan tüm bildirileri özetleri ve tam metinleri elektronik olarak ISBN numaralı PDF Özet Çalıştay Kitapçığı ve Tam Metin Çalıştay Kitabı olarak yayınlanacaktır.
  • İşbirliği yaptığımız dergilerde makalenizin yayınlanması için, makalenizi dergi yazım kurallarına uygun olarak düzenleyerek doğrudan dergiye yüklemeniz/ göndermeniz gerekmektedir.

Uluslararası Hakemli ve Alan indeksli Avrasya Bilimler Akademisi Avrasya İşletme ve İktisat Dergisi, Derginin tarandığı indeksleri. 1 Kasım 2021 tarihinde kadar bilgi@theisrc.com adresine mail olarak göndermeleri gerekmektedir. Kongre Sekretaryası başvuruları dergi editörüne teslim edilecek olup bu tarihten sonraki başvurular kabul edilmeyecektir.

Pamukkale Avrasya Sosyoekonomik Çalışmalar Dergisi 2014 yılında yayın hayatına başlamıştır. PJESS yılda iki defa yayınlanan hakemli bir e-dergidir. Dergi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İktisat, Muhasebe, Maliye, Kamu maliyesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası Ticaret ve Finans, Yönetim Bilişim Sistemleri alanlarındaki çalışmaları kabul etmektedir.

Turkuaz Uluslararası Sosyo-Ekonomik Stratejik Araştırmalar Dergisi, Aralık 2019’da yayın hayatına başlayan, sosyal bilimler alanında yapılan özgün araştırmaları yayımlama ve bilim insanlarının hizmetine sunmayı amaçlayan uluslararası hakemli bir dergidir. Dergi, KIŞ (Aralık) ve YAZ (Haziran) dönemleri olmak üzere yılda iki kez yayımlanmaktadır. Yazarlar makalelerini dergi sistemine kendileri yüklebilirler.